Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Mělník s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

42 nemovitostí

doporučené

Prodej domu, pozemek 598 m²Prodej domu, pozemek 598 m²
Prodej domu, pozemek 598 m²
Prodej domu, pozemek 598 m²

Prodej domu, pozemek 598 m²

Mlčechvosty, Vraňany

9 250 000 Kč

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 159 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²

Nad Rybníkem, Kralupy nad Vltavou - Zeměchy

9 500 000 Kč

8 490 000 Kč

99 882 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²

Révová 2222/3, Mělník

7 400 000 Kč

54 815 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²

Tuhaň, okres Mělník

15 490 000 Kč

96 813 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šťastný
Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Realitní makléř: Jiří Šťastný

Jiří Šťastný

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²
Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²
Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²

Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²

Kanina, okres Mělník

10 499 999 Kč

27 202 Kč/m2

Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²

Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²

Kostelec nad Labem, okres Mělník

8 900 000 Kč

19 604 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 425 m²Prodej domu 70 m², pozemek 425 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 425 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 425 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 425 m²

Mělnická 140, Řepín

6 500 000 Kč

92 857 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²

nám. Pod Martinem 392, Kostelec nad Labem

6 599 000 Kč

6 250 000 Kč

46 296 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 760 m²Prodej domu 140 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 760 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 760 m²

Vojtěšská, Neratovice

13 790 000 Kč

8 790 000 Kč

62 786 Kč/m2

Prodej domu 246 m², pozemek 948 m²Prodej domu 246 m², pozemek 948 m²
Prodej domu 246 m², pozemek 948 m²
Prodej domu 246 m², pozemek 948 m²

Prodej domu 246 m², pozemek 948 m²

Mělník, okres Mělník

11 562 000 Kč

47 000 Kč/m2

12345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 159 domů