Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Olomoucký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

42 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²

Újezd, okres Olomouc

3 200 000 Kč

40 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 278 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²

Police, okres Šumperk

2 520 000 Kč

42 000 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²

Horní Újezd 114, Horní Újezd

1 700 000 Kč

17 172 Kč/m2

Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²

Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²

Vřesovice 113, Vřesovice

3 500 000 Kč

36 082 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratěna
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Jiří Kratěna

Jiří Kratěna

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²

Jakubovice, okres Šumperk

2 500 000 Kč

20 833 Kč/m2

Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²

Domašov 93, Bělá pod Pradědem

3 690 000 Kč

14 192 Kč/m2

Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²

Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²

Brodek u Konice, okres Prostějov

2 678 000 Kč

7 238 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 785 m²Prodej domu, pozemek 785 m²
Prodej domu, pozemek 785 m²
Prodej domu, pozemek 785 m²

Prodej domu, pozemek 785 m²

Domašov, Bělá pod Pradědem

3 980 000 Kč

Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²

Hvozd, okres Prostějov

1 690 000 Kč

14 083 Kč/m2

Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²
Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²
Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²

Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²

Chrastice 8, Staré Město

2 690 000 Kč

40 758 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
12345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 278 domů