Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Pardubický kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

10 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²

Zájezdec 22, Zájezdec

2 490 000 Kč

23 714 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 60 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²

Nová Ves 77, Kunčina

2 629 000 Kč

34 143 Kč/m2

Populární

Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²

Vyhnánov 22, Včelákov

2 199 000 Kč

14 660 Kč/m2

Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²

Stojice 40, Stojice

3 095 000 Kč

2 995 000 Kč

39 408 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²

Krasíkov 118, Krasíkov

2 100 000 Kč

16 154 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej domu 110 m², pozemek 1072 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1072 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1072 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1072 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1072 m²

Luže, okres Chrudim

2 000 000 Kč

18 182 Kč/m2

Prodej domu 236 m², pozemek 1653 m²Prodej domu 236 m², pozemek 1653 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 1653 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 1653 m²

Prodej domu 236 m², pozemek 1653 m²

Borušov 45, Borušov

2 799 000 Kč

11 860 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²

Marxova, Moravská Třebová

3 200 000 Kč

2 800 000 Kč

19 310 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 307 m², pozemek 2190 m²Prodej zemědělské usedlosti 307 m², pozemek 2190 m²
Prodej zemědělské usedlosti 307 m², pozemek 2190 m²
Prodej zemědělské usedlosti 307 m², pozemek 2190 m²

Prodej zemědělské usedlosti 307 m², pozemek 2190 m²

Vendolí 219, Vendolí

2 999 000 Kč

9 769 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej domu 150 m², pozemek 137 m²Prodej domu 150 m², pozemek 137 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 137 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 137 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 137 m²

Lanškrounská 576/33, Svitavy - Předměstí

2 799 000 Kč

2 130 000 Kč

14 200 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 60 domů