Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Pardubický kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

38 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²

Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²

Družstevní II, Ostřešany

9 800 000 Kč

8 900 000 Kč

42 788 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 231 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²

Cítov 123, Běstvina

8 500 000 Kč

7 900 000 Kč

19 750 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Pardubice, okres Pardubice

9 690 000 Kč

102 000 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²

Kunětice, okres Pardubice

9 990 000 Kč

19 980 Kč/m2

Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²

Pardubická, Srch, Srch

6 900 000 Kč

135 294 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 476 m²Prodej domu 70 m², pozemek 476 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 476 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 476 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 476 m²

Pod Lipami 311, Pardubice - Bílé Předměstí

7 900 000 Kč

112 857 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Černá u Bohdanče, okres Pardubice

9 690 000 Kč

102 000 Kč/m2

Prodej domu 134 m², pozemek 787 m²Prodej domu 134 m², pozemek 787 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 787 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 787 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 787 m²

Konečná 1917, Pardubice - Zelené Předměstí

9 950 000 Kč

74 254 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej domu 150 m², pozemek 1045 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1045 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1045 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1045 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1045 m²

Těchonín 11, Těchonín

5 995 000 Kč

39 967 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 145 m², pozemek 2211 m²Prodej domu 145 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 2211 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 2211 m²

Hrádek 43, Hrádek

6 750 000 Kč

46 552 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 231 domů