Domy na prodej v kraji Pardubický kraj

105 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

28, Bezděkov

5 990 000 Kč

39 933 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 546 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 700 m², pozemek 3228 m²Prodej vily 700 m², pozemek 3228 m²
Prodej vily 700 m², pozemek 3228 m²
Prodej vily 700 m², pozemek 3228 m²

Prodej vily 700 m², pozemek 3228 m²

Luže, okres Chrudim

37 500 000 Kč

53 571 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 73 m²Prodej domu 60 m², pozemek 73 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 73 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 73 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 73 m²

Čeperka 125, Chrast

999 000 Kč

16 650 Kč/m2

Prodej domu 117 m², pozemek 993 m²Prodej domu 117 m², pozemek 993 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 993 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 993 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 993 m²

Čistá, okres Svitavy

3 490 000 Kč

29 829 Kč/m2

Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²

Rohozná, okres Svitavy

1 321 000 Kč

1 180 000 Kč

18 154 Kč/m2

Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²

Jaroslav 90, Jaroslav

8 450 000 Kč

48 563 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²

Gagarinova 1213, Přelouč

6 900 000 Kč

38 333 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Prodej domu 737 m², pozemek 3827 m²Prodej domu 737 m², pozemek 3827 m²
Prodej domu 737 m², pozemek 3827 m²
Prodej domu 737 m², pozemek 3827 m²

Prodej domu 737 m², pozemek 3827 m²

Lichkov 137, Lichkov

11 490 000 Kč

15 590 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 130 m², pozemek 1723 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1723 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1723 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1723 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1723 m²

Otradov 122, Otradov

5 990 000 Kč

46 077 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²

Dříteč, okres Pardubice

15 499 000 Kč

110 707 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
123...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 546 domů