Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

36 nemovitostí

doporučené

Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²

Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²

Loket, okres Benešov

4 199 000 Kč

52 488 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 194 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²

Hvožďany, okres Příbram

3 900 000 Kč

3 490 000 Kč

34 900 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²

Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²

Branov, okres Rakovník

4 999 000 Kč

54 934 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²

Na vápenici 112, Lišany

3 750 000 Kč

3 200 000 Kč

37 209 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Vlkaneč - Přibyslavice, okres Kutná Hora

3 360 000 Kč

3 000 000 Kč

20 134 Kč/m2

Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²

Vlašimská 121, Zruč nad Sázavou

4 470 000 Kč

4 199 000 Kč

35 286 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²

Okřesaneč 22, Okřesaneč

4 249 000 Kč

3 495 000 Kč

33 286 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²

Otročiněves

4 990 000 Kč

62 375 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²

Bohutín, okres Příbram

4 190 000 Kč

44 574 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Větrovský
Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Realitní makléř: Radek Větrovský

Radek Větrovský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²

Smetanova 505, Městec Králové

4 250 000 Kč

40 476 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 194 domů