Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

35 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²

Horní Podluží 305, Horní Podluží

4 590 000 Kč

4 299 000 Kč

31 844 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 169 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²

Měcholupy 169, Měcholupy

4 900 000 Kč

4 650 000 Kč

59 615 Kč/m2

Prodej domu 117 m², pozemek 215 m²Prodej domu 117 m², pozemek 215 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 215 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 215 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 215 m²

5. května 403, Kryry

3 300 000 Kč

3 100 000 Kč

26 496 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²

Rynartice 88, Jetřichovice

4 750 000 Kč

32 534 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²

Barákova 506/8, Lovosice

5 077 000 Kč

4 997 000 Kč

38 438 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²

Vadkovice ev. č. 41, Chbany

4 697 000 Kč

31 313 Kč/m2

Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²

Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²

Kryry, okres Louny

4 490 000 Kč

27 378 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²

Lukov, Úštěk

4 450 000 Kč

29 667 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej domu 120 m², pozemek 689 m²Prodej domu 120 m², pozemek 689 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 689 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 689 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 689 m²

Třebutičky 10, Polepy

3 990 000 Kč

33 250 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 180 m², pozemek 1634 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1634 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1634 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1634 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1634 m²

Nová Ves 57, Nová Ves

3 700 000 Kč

20 556 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 169 domů