Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

35 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 140 m²Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²

Prodej domu 140 m²

28, Vrbno nad Lesy

4 450 000 Kč

31 786 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 169 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²
Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²
Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²

Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²

Koštice, okres Louny

4 490 000 Kč

9 978 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 399 m²Prodej domu 120 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 399 m²

Štrbice 2, Světec

3 200 000 Kč

26 667 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej domu, pozemek 166 m²Prodej domu, pozemek 166 m²
Prodej domu, pozemek 166 m²
Prodej domu, pozemek 166 m²

Prodej domu, pozemek 166 m²

Strkovice, Postoloprty

4 190 000 Kč

Prodej domu 373 m², pozemek 779 m²Prodej domu 373 m², pozemek 779 m²
Prodej domu 373 m², pozemek 779 m²
Prodej domu 373 m², pozemek 779 m²

Prodej domu 373 m², pozemek 779 m²

Převozní, Povrly

3 590 000 Kč

9 625 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality
Prodej domu 206 m², pozemek 688 m²Prodej domu 206 m², pozemek 688 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 688 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 688 m²

Prodej domu 206 m², pozemek 688 m²

Děčínská 405/116, Ústí nad Labem - Střekov

4 700 000 Kč

22 816 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Vojnarová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Michaela Vojnarová

Michaela Vojnarová

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²

Brňany 42, Brňany

4 760 000 Kč

37 778 Kč/m2

Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²

Čeradice 36, Čeradice

4 800 000 Kč

4 400 000 Kč

24 176 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²

Libědice 86, Libědice

4 950 000 Kč

3 950 000 Kč

45 930 Kč/m2

Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²
Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²
Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²

Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²

Na Kolonii, Rumburk

3 550 000 Kč

9 889 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 169 domů