Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

82 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 834 m², pozemek 657 m²Prodej domu 834 m², pozemek 657 m²
Prodej domu 834 m², pozemek 657 m²
Prodej domu 834 m², pozemek 657 m²

Prodej domu 834 m², pozemek 657 m²

Přestanov, okres Ústí nad Labem

9 999 000 Kč

8 500 000 Kč

10 192 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 298 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²

Býčkovice, okres Litoměřice

6 500 000 Kč

5 900 000 Kč

59 000 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 541 m²Prodej domu 220 m², pozemek 541 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 541 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 541 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 541 m²

Na Vyhlídce, Krupka

7 490 000 Kč

5 900 000 Kč

26 818 Kč/m2

Prodej domu 195 m², pozemek 1001 m²Prodej domu 195 m², pozemek 1001 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 1001 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 1001 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 1001 m²

Podbořany - Pšov, okres Louny

9 990 000 Kč

7 245 000 Kč

37 154 Kč/m2

Prodej domu 373 m², pozemek 1106 m²Prodej domu 373 m², pozemek 1106 m²
Prodej domu 373 m², pozemek 1106 m²
Prodej domu 373 m², pozemek 1106 m²

Prodej domu 373 m², pozemek 1106 m²

Hřivice 18, Hřivice

9 900 000 Kč

7 200 000 Kč

19 303 Kč/m2

Prodej domu 124 m²Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²

Prodej domu 124 m²

Peruc, Louny

5 990 000 Kč

48 306 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej domu, pozemek 1235 m²Prodej domu, pozemek 1235 m²
Prodej domu, pozemek 1235 m²
Prodej domu, pozemek 1235 m²

Prodej domu, pozemek 1235 m²

Vinařice, Vinařice

7 600 000 Kč

Prodej domu, pozemek 1650 m²Prodej domu, pozemek 1650 m²
Prodej domu, pozemek 1650 m²
Prodej domu, pozemek 1650 m²

Prodej domu, pozemek 1650 m²

Bezděkov, Žatec

6 390 000 Kč

Prodej domu 100 m², pozemek 699 m²Prodej domu 100 m², pozemek 699 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 699 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 699 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 699 m²

Lukov, Úštěk

5 250 000 Kč

52 500 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²

Dukelská, Žatec

9 990 000 Kč

49 950 Kč/m2

1...345...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 298 domů