Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

82 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²

Jeseninova 543/32, Ústí nad Labem - Střekov

8 990 000 Kč

68 106 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 298 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²

Nerudova 916, Louny

7 900 000 Kč

73 832 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 120 m², pozemek 1238 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1238 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1238 m²

Málkov - Zelená, okres Chomutov

5 999 000 Kč

5 799 000 Kč

48 325 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej domu 1143 m², pozemek 1573 m²Prodej domu 1143 m², pozemek 1573 m²
Prodej domu 1143 m², pozemek 1573 m²
Prodej domu 1143 m², pozemek 1573 m²

Prodej domu 1143 m², pozemek 1573 m²

Vrutice, okres Litoměřice

8 200 000 Kč

7 174 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²

Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²

Čajkovského 2510/70, Ústí nad Labem-centrum

9 990 000 Kč

38 872 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Vojnarová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Michaela Vojnarová

Michaela Vojnarová

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 83 m², pozemek 1180 m²Prodej domu 83 m², pozemek 1180 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1180 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1180 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 1180 m²

Doksany 157, Doksany

9 990 000 Kč

120 361 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
Prodej domu 250 m², pozemek 207 m²Prodej domu 250 m², pozemek 207 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 207 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 207 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 207 m²

Kostelní, Jirkov

8 590 000 Kč

34 360 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²

Strachaly ev. č. 53, Snědovice

5 550 000 Kč

55 500 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²

Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²

Ležáky, Dubí

8 499 900 Kč

29 209 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1401 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1401 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1401 m²

Palackého, Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí

5 590 000 Kč

27 950 Kč/m2

1...456...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 298 domů