Domy na prodej v kraji Ústecký kraj

187 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 115 m², pozemek 513 m²Prodej domu 115 m², pozemek 513 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 513 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 513 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 513 m²

5. května, Teplice

7 695 000 Kč

6 995 000 Kč

60 826 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 782 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 216 m², pozemek 353 m²Prodej domu 216 m², pozemek 353 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 353 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 353 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 353 m²

Český Jiřetín 169, Český Jiřetín

5 650 000 Kč

26 157 Kč/m2

Prodej domu 1228 m², pozemek 5167 m²Prodej domu 1228 m², pozemek 5167 m²
Prodej domu 1228 m², pozemek 5167 m²
Prodej domu 1228 m², pozemek 5167 m²

Prodej domu 1228 m², pozemek 5167 m²

Slatina 11, Slatina

38 800 000 Kč

31 596 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 434 m²Prodej domu 600 m², pozemek 434 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 434 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 434 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 434 m²

V Podhájí 280/7, Rumburk 1

7 990 000 Kč

13 317 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej domu 160 m², pozemek 833 m²Prodej domu 160 m², pozemek 833 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 833 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 833 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 833 m²

Janáčkova 287/17, Litoměřice - Pokratice

14 300 000 Kč

89 375 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 400 m², pozemek 4006 m²Prodej domu 400 m², pozemek 4006 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 4006 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 4006 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 4006 m²

Loučky 113, Verneřice

14 550 000 Kč

36 375 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 137 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 137 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 1000 m²

Alšova, Lom

13 900 000 Kč

101 460 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral
Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral

Ing. Tomáš Zavoral

4.9

Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
Prodej domu 300 m², pozemek 4658 m²Prodej domu 300 m², pozemek 4658 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 4658 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 4658 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 4658 m²

Chotiněves 52, Chotiněves

8 500 000 Kč

28 333 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 446 m², pozemek 782 m²Prodej domu 446 m², pozemek 782 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 782 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 782 m²

Prodej domu 446 m², pozemek 782 m²

Kozly, okres Louny

5 190 000 Kč

4 690 000 Kč

10 516 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²

Blankartice 61, Heřmanov

1 890 000 Kč

1 150 000 Kč

3 286 Kč/m2

1...151617...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 782 domů