Domy na prodej v kraji Ústecký kraj

187 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²

Dukelská, Podbořany

16 640 000 Kč

36 978 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 782 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 361 m²Prodej domu 150 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 361 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 361 m²

Vaníčkova 1739/6, Chomutov

10 800 000 Kč

9 800 000 Kč

65 333 Kč/m2

Prodej domu 400 m², pozemek 434 m²Prodej domu 400 m², pozemek 434 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 434 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 434 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 434 m²

Sukova 949/2, Ústí nad Labem - Střekov

9 390 000 Kč

23 475 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²

Levín, Levín

3 500 000 Kč

2 900 000 Kč

16 571 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 989 m²Prodej domu 200 m², pozemek 989 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 989 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 989 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 989 m²

Lužice, okres Most

12 500 000 Kč

62 500 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²

Sluneční 775, Šluknov

2 790 000 Kč

1 899 000 Kč

15 825 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej domu 380 m², pozemek 184 m²Prodej domu 380 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 184 m²

Prodej domu 380 m², pozemek 184 m²

Moldava, okres Teplice

4 590 000 Kč

3 900 000 Kč

10 263 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 522 m²Prodej domu 140 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 522 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 522 m²

Nerudova, Krupka

6 680 000 Kč

6 299 000 Kč

44 993 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej domu 326 m², pozemek 200 m²Prodej domu 326 m², pozemek 200 m²
Prodej domu 326 m², pozemek 200 m²
Prodej domu 326 m², pozemek 200 m²

Prodej domu 326 m², pozemek 200 m²

Oblouková 215, Žatec

Neveřejná cena

Prodej domu 120 m², pozemek 120 m²Prodej domu 120 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 120 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 120 m²

Pohořanská, Žitenice

10 500 000 Kč

9 900 000 Kč

82 500 Kč/m2

1...171819

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 782 domů