Domy na prodej v kraji Ústecký kraj

187 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 373 m², pozemek 1106 m²Prodej domu 373 m², pozemek 1106 m²
Prodej domu 373 m², pozemek 1106 m²
Prodej domu 373 m², pozemek 1106 m²

Prodej domu 373 m², pozemek 1106 m²

Hřivice 18, Hřivice

9 900 000 Kč

7 200 000 Kč

19 303 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 780 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²

Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²

Vilsnická, Děčín

15 999 000 Kč

12 490 000 Kč

13 878 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²

Rynartice 88, Jetřichovice

4 750 000 Kč

32 534 Kč/m2

Prodej domu 124 m²Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²

Prodej domu 124 m²

Peruc, Louny

5 990 000 Kč

48 306 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej vily 938 m², pozemek 9445 m²Prodej vily 938 m², pozemek 9445 m²
Prodej vily 938 m², pozemek 9445 m²
Prodej vily 938 m², pozemek 9445 m²

Prodej vily 938 m², pozemek 9445 m²

Martiněves 51, Martiněves

35 000 000 Kč

37 313 Kč/m2

Realitní makléř: Isabela Škuthanová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Isabela Škuthanová

Isabela Škuthanová

4.7

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²

Barákova 506/8, Lovosice

5 077 000 Kč

4 997 000 Kč

38 438 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²

Horní Poustevna 53, Dolní Poustevna

1 000 000 Kč

10 000 Kč/m2

Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²
Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²
Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²

Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²

Solany 82, Děčany

2 999 000 Kč

34 080 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²

Vadkovice ev. č. 41, Chbany

4 697 000 Kč

31 313 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 1235 m²Prodej domu, pozemek 1235 m²
Prodej domu, pozemek 1235 m²
Prodej domu, pozemek 1235 m²

Prodej domu, pozemek 1235 m²

Vinařice, Vinařice

7 600 000 Kč

1...789...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 780 domů