Domy na prodej Zlín

17 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 186 m², pozemek 914 m²Prodej domu 186 m², pozemek 914 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 914 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 914 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 914 m²

Kapradinová 549, Zlín - Mladcová

15 459 000 Kč

83 113 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 44 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²

Zlín, okres Zlín

9 490 000 Kč

8 990 000 Kč

85 619 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²
Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²
Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²

Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²

Hornomlýnská 831, Zlín

14 990 000 Kč

13 500 000 Kč

61 927 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 117 m², pozemek 554 m²Prodej domu 117 m², pozemek 554 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 554 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 554 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 554 m²

Pod Hradem I, Zlín

Neveřejná cena

Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²

Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²

Prostřední, Zlín

5 490 000 Kč

90 000 Kč/m2

Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²

Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²

Lomená, Zlín

4 690 000 Kč

4 190 000 Kč

71 017 Kč/m2

Prodej domu 232 m², pozemek 347 m²Prodej domu 232 m², pozemek 347 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 347 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 347 m²

Prodej domu 232 m², pozemek 347 m²

Zlín, okres Zlín

Neveřejná cena

Prodej domu 232 m², pozemek 797 m²Prodej domu 232 m², pozemek 797 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 797 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 797 m²

Prodej domu 232 m², pozemek 797 m²

Zlín, okres Zlín

Neveřejná cena

Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²

Zlín, okres Zlín

11 470 000 Kč

9 980 000 Kč

46 636 Kč/m2

Prodej vily 700 m², pozemek 1399 m²Prodej vily 700 m², pozemek 1399 m²
Prodej vily 700 m², pozemek 1399 m²
Prodej vily 700 m², pozemek 1399 m²

Prodej vily 700 m², pozemek 1399 m²

Dolečky I 598, Zlín - Štípa

Neveřejná cena

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 44 domů