Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

8 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²

Bzová 4, Bojkovice

680 000 Kč

11 333 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 36 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²

Pitín 62, Pitín

1 770 000 Kč

10 926 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Velký Ořechov, okres Zlín

1 990 000 Kč

15 920 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 569 m²Prodej domu 85 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 569 m²

Díly 291, Prusinovice

1 990 000 Kč

1 850 000 Kč

21 765 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Havránek
Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Havránek

Ondřej Havránek

4.9

Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Prodej domu 50 m², pozemek 207 m²Prodej domu 50 m², pozemek 207 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 207 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 207 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 207 m²

Horní Němčí, okres Uherské Hradiště

2 600 000 Kč

1 990 000 Kč

39 800 Kč/m2

Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²
Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²
Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²

Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²

Starý Hrozenkov, okres Uherské Hradiště

700 000 Kč

11 111 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²

Velký Ořechov 95, Velký Ořechov

1 790 000 Kč

1 490 000 Kč

11 037 Kč/m2

Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²

Topolná, okres Uherské Hradiště

1 850 000 Kč

1 195 000 Kč

7 422 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 36 domů