Domy na prodej

2 150 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²
Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²
Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²

Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²

Rozsochy, okres Žďár nad Sázavou

6 990 000 Kč

18 841 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 389 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²

Libeř 169, Libeř

9 900 000 Kč

101 020 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²

Nad Točnou, Zubří

12 490 000 Kč

86 736 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela
Realitní kancelář: Sun reality
Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

4.7

Realitní kancelář: Sun reality
Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²

Nová Ves, okres Liberec

10 700 000 Kč

86 992 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²

Malá Bystřice, okres Vsetín

4 973 000 Kč

38 254 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 142 m²Prodej domu 150 m², pozemek 142 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 142 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 142 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 142 m²

Rokycanova 970/5, Tábor

7 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²

Pasohlávky 30, Pasohlávky

7 000 000 Kč

46 667 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²

Vysoká Štola 45, Nejdek

6 098 000 Kč

38 113 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²

U Rybníčku 216, Roudné

11 790 000 Kč

119 091 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Prodej domu 670 m², pozemek 29000 m²Prodej domu 670 m², pozemek 29000 m²
Prodej domu 670 m², pozemek 29000 m²
Prodej domu 670 m², pozemek 29000 m²

Prodej domu 670 m², pozemek 29000 m²

Lichnov, okres Nový Jičín

Neveřejná cena

1...109110111...215

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 389 domů