Domy na prodej

2 201 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²

Bahno-Příkopy, Frýdek-Místek

12 500 000 Kč

58 411 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Realitní kancelář: Prodejme.to

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 519 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²

Novosvětská, Opava

5 390 000 Kč

39 632 Kč/m2

Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²

Zelená 123, Mnichovice - Myšlín

16 500 000 Kč

84 615 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²

Žeranovice 251, Žeranovice

10 900 000 Kč

43 600 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 97 m², pozemek 2603 m²Prodej domu 97 m², pozemek 2603 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 2603 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 2603 m²

Prodej domu 97 m², pozemek 2603 m²

Vstiš, Vstiš

Neveřejná cena

Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²

Milíčova, Úvaly

16 800 000 Kč

106 329 Kč/m2

Prodej domu 1143 m², pozemek 1573 m²Prodej domu 1143 m², pozemek 1573 m²
Prodej domu 1143 m², pozemek 1573 m²
Prodej domu 1143 m², pozemek 1573 m²

Prodej domu 1143 m², pozemek 1573 m²

Vrutice, okres Litoměřice

8 200 000 Kč

7 174 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²

Březí, Žinkovy

3 492 000 Kč

47 836 Kč/m2

Prodej domu 114 m², pozemek 114 m²Prodej domu 114 m², pozemek 114 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 114 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 114 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 114 m²

Hořovičky, okres Rakovník

3 200 000 Kč

28 070 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Luboš Pokorný REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

4.9

Realitní kancelář: Luboš Pokorný REALITY PRORADOST
Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²

Petrov, okres Blansko

1 490 000 Kč

1 190 000 Kč

21 636 Kč/m2

1...122123124...221

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 519 domů