Domy na prodej

2 201 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²

Třeština, okres Šumperk

5 990 000 Kč

33 278 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 501 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 140 m²Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²

Prodej domu 140 m²

28, Vrbno nad Lesy

4 450 000 Kč

31 786 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej domu 150 m², pozemek 1202 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1202 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1202 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1202 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1202 m²

Stará 27, Stráž nad Nisou - Svárov

6 990 000 Kč

6 490 000 Kč

43 267 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Michal
Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Michal

Petr Michal

5.0

Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.
Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²

Na Rybníčku 18, Radomyšl

5 790 000 Kč

5 190 000 Kč

34 600 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 177 m², pozemek 366 m²Prodej domu 177 m², pozemek 366 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 366 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 366 m²

Prodej domu 177 m², pozemek 366 m²

Na Nivách, Jihlava

13 490 000 Kč

76 215 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²

Hrachov 87, Svatý Jan

11 290 000 Kč

90 320 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²

Podlešín 42, Podlešín

8 200 000 Kč

47 674 Kč/m2

Prodej domu 282 m², pozemek 725 m²Prodej domu 282 m², pozemek 725 m²
Prodej domu 282 m², pozemek 725 m²
Prodej domu 282 m², pozemek 725 m²

Prodej domu 282 m², pozemek 725 m²

Řehořov 70, Kamenice

5 700 000 Kč

5 490 000 Kč

19 468 Kč/m2

Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²

Údolní 24, Přítluky

8 990 000 Kč

68 626 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²

Dražovice 137, Dražovice

4 100 000 Kč

3 499 999 Kč

25 735 Kč/m2

1...134135136...221

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 501 domů