Domy na prodej

2 195 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²

Loučka, okres Zlín

3 890 000 Kč

19 450 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 516 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²
Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²
Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²

Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²

Čenkov, okres Příbram

11 150 000 Kč

7 800 000 Kč

35 135 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²

Průjezdní 1236/14, Horní Suchá

4 875 000 Kč

4 495 000 Kč

25 686 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 338 m²Prodej domu 180 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 338 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 338 m²

Lužnice 25, Lužnice

12 500 000 Kč

69 444 Kč/m2

Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²

Žižkova 220, Pacov

2 300 000 Kč

1 490 000 Kč

17 952 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²

Dlouhá, Stará Ves

3 600 000 Kč

2 299 000 Kč

10 450 Kč/m2

Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²

Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²

Medlovice 135, Medlovice

13 999 900 Kč

11 900 000 Kč

51 965 Kč/m2

Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²

Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²

Žďárská, Dolní Chabry, Praha

36 600 000 Kč

35 985 000 Kč

98 320 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Nenkovice 1, Nenkovice

7 890 000 Kč

83 936 Kč/m2

Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²

Nosetín 9, Chyšky

3 000 000 Kč

2 750 000 Kč

36 667 Kč/m2

1...909192...220

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 516 domů