Domy na prodej

2 240 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²

Adamov, Adamov

11 900 000 Kč

10 899 000 Kč

67 278 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 593 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²

Tyršova, Hulín

4 300 000 Kč

3 700 000 Kč

18 500 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²

V Dibří, Hudlice

8 800 000 Kč

7 700 000 Kč

48 125 Kč/m2

Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²
Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²
Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²

Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²

Peřimov 156, Peřimov

11 990 000 Kč

10 990 000 Kč

97 257 Kč/m2

Prodej domu 164 m², pozemek 829 m²Prodej domu 164 m², pozemek 829 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 829 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 829 m²

Prodej domu 164 m², pozemek 829 m²

Budovatelská 822, Strakonice I

7 900 000 Kč

6 500 000 Kč

39 634 Kč/m2

Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²

Joži Davida, Opava

6 250 000 Kč

6 150 000 Kč

53 947 Kč/m2

Prodej domu 240 m², pozemek 1434 m²Prodej domu 240 m², pozemek 1434 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 1434 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 1434 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 1434 m²

Oblouková 206, Liberec XII-Staré Pavlovice

6 950 000 Kč

6 195 000 Kč

25 813 Kč/m2

Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²
Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²
Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²

Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²

Krátká 380, Mšec

17 500 000 Kč

50 287 Kč/m2

Prodej domu 268 m², pozemek 1827 m²Prodej domu 268 m², pozemek 1827 m²
Prodej domu 268 m², pozemek 1827 m²
Prodej domu 268 m², pozemek 1827 m²

Prodej domu 268 m², pozemek 1827 m²

Široká Niva, okres Bruntál

9 900 000 Kč

9 700 000 Kč

36 194 Kč/m2

Prodej domu 560 m², pozemek 887 m²Prodej domu 560 m², pozemek 887 m²
Prodej domu 560 m², pozemek 887 m²
Prodej domu 560 m², pozemek 887 m²

Prodej domu 560 m², pozemek 887 m²

Skryje 48, Skryje

12 500 000 Kč

10 900 000 Kč

19 464 Kč/m2

1...939495...224

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 593 domů