Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

5 811 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 2822 m²Prodej stavebního pozemku 2822 m²
Prodej stavebního pozemku 2822 m²
Prodej stavebního pozemku 2822 m²

Prodej stavebního pozemku 2822 m²

Stašov, okres Svitavy

990 000 Kč

351 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 737 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 103 m², pozemek 1223 m²Prodej domu 103 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 1223 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 1223 m²

Hladov, Plaveč

3 800 000 Kč

36 893 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Žižkova 602/3, Praha - Kunratice

7 780 000 Kč

123 492 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1048 m²Prodej stavebního pozemku 1048 m²
Prodej stavebního pozemku 1048 m²
Prodej stavebního pozemku 1048 m²

Prodej stavebního pozemku 1048 m²

Uničov, okres Olomouc

3 133 520 Kč

2 990 Kč/m2

Populární

Prodej domu 104 m², pozemek 231 m²Prodej domu 104 m², pozemek 231 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 231 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 231 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 231 m²

Řehenice - Babice, okres Benešov

4 999 000 Kč

48 067 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Řeznická, Praha

9 990 000 Kč

192 115 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Nedvězská 2225/6, Praha 10 - Strašnice

6 950 000 Kč

178 205 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

U Splavu 2870/4, Břeclav

4 350 000 Kč

58 000 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 2174 m²Prodej stavebního pozemku 2174 m²
Prodej stavebního pozemku 2174 m²
Prodej stavebního pozemku 2174 m²

Prodej stavebního pozemku 2174 m²

Hrobčice, okres Teplice

1 950 000 Kč

897 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Mejstříkova 612/8, Praha 11 - Háje

8 390 000 Kč

137 541 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek

Ing.Petr Janoszek

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
1...101112...582

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 737 nemovitostí