Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 17 mil. Kč

Do 17 mil. Kč

5 411 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²

Malé náměstí 73, Jistebnice

3 620 000 Kč

20 337 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 675 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 635 m²Prodej stavebního pozemku 635 m²
Prodej stavebního pozemku 635 m²
Prodej stavebního pozemku 635 m²

Prodej stavebního pozemku 635 m²

Branná, okres Šumperk

2 790 000 Kč

4 394 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Kleštinec
Realitní kancelář: Mrkni na reality
Realitní makléř: Michal Kleštinec

Michal Kleštinec

4.1

Realitní kancelář: Mrkni na reality
Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Tlustice, okres Beroun

4 695 000 Kč

65 208 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²

Bolatická, Kravaře

6 500 000 Kč

27 083 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej atypického bytu 125 m²Prodej atypického bytu 125 m²
Prodej atypického bytu 125 m²
Prodej atypického bytu 125 m²

Prodej atypického bytu 125 m²

Na Úbočí 1234/13, Jeseník

4 800 000 Kč

38 400 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Emila Holuba, Havířov

3 700 000 Kč

3 390 000 Kč

55 574 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²

Sedlec 238, Sedlec

5 249 000 Kč

4 990 000 Kč

49 900 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej stavebního pozemku 809 m²Prodej stavebního pozemku 809 m²
Prodej stavebního pozemku 809 m²
Prodej stavebního pozemku 809 m²

Prodej stavebního pozemku 809 m²

Borek u Českých Budějovic

6 980 000 Kč

8 628 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²

Měřín, okres Žďár nad Sázavou

10 095 000 Kč

77 654 Kč/m2

Prodej domu 200 m²Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²

Prodej domu 200 m²

Kostelní, Benešov nad Ploučnicí

5 490 000 Kč

27 450 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

1...372373374...542

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 675 nemovitostí