Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 17 mil. Kč

Do 17 mil. Kč

5 414 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Chářovská, Krnov

2 290 000 Kč

41 636 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 704 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 190 m², pozemek 1492 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1492 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1492 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1492 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1492 m²

U Silnice, Přerov

5 800 000 Kč

5 690 000 Kč

29 947 Kč/m2

Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²

Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²

Nemyslovice 1, Nemyslovice

2 490 000 Kč

1 900 000 Kč

42 222 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2627 m²Prodej stavebního pozemku 2627 m²
Prodej stavebního pozemku 2627 m²
Prodej stavebního pozemku 2627 m²

Prodej stavebního pozemku 2627 m²

Nová Ves v Horách, okres Most

5 750 000 Kč

2 189 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Šárka, Prostějov

4 056 000 Kč

62 400 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Tržiště 380/29, Karlovy Vary

8 750 000 Kč

171 569 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²
Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²
Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²

Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²

Josefa Bejčka 1514, Kladno - Švermov

7 950 000 Kč

6 490 000 Kč

111 897 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Pod pekárnami 258/13, Praha 9 - Vysočany

5 490 000 Kč

203 333 Kč/m2

Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²
Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²
Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²

Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²

Na příkopech, Bystré

9 900 000 Kč

34 138 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²

Na příkopech, Bystré

9 900 000 Kč

34 138 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
1...374375376...542

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 704 nemovitostí