Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 17 mil. Kč

Do 17 mil. Kč

5 346 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 220 m², pozemek 1241 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1241 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1241 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1241 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1241 m²

Vlkanov, okres Domažlice

2 190 000 Kč

9 955 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Luboš Pokorný REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

4.9

Realitní kancelář: Luboš Pokorný REALITY PRORADOST

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 586 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 98 m²Prodej bytu 4+kk 98 m²
Prodej bytu 4+kk 98 m²
Prodej bytu 4+kk 98 m²

Prodej bytu 4+kk 98 m²

Švejcarovo náměstí, Praha

15 240 000 Kč

155 510 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²

Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²

Louka, okres Blansko

2 190 000 Kč

15 643 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.6

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Krupka, okres Teplice

1 290 000 Kč

1 190 000 Kč

18 889 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 70 m²Prodej bytu 1+kk 70 m²
Prodej bytu 1+kk 70 m²
Prodej bytu 1+kk 70 m²

Prodej bytu 1+kk 70 m²

Hrabovská 940/10, Praha 14 - Hostavice

7 950 000 Kč

7 400 000 Kč

105 714 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Ruzyňské schody 555/5, Praha 6 - Ruzyně

5 400 000 Kč

4 600 000 Kč

80 702 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3961 m²Prodej stavebního pozemku 3961 m²
Prodej stavebního pozemku 3961 m²
Prodej stavebního pozemku 3961 m²

Prodej stavebního pozemku 3961 m²

Milín, okres Příbram

2 450 000 Kč

619 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²

Jezernice, okres Přerov

4 495 000 Kč

33 296 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 840 m²Prodej stavebního pozemku 840 m²
Prodej stavebního pozemku 840 m²
Prodej stavebního pozemku 840 m²

Prodej stavebního pozemku 840 m²

Šenov, okres Ostrava-město

2 800 000 Kč

3 333 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej domu 135 m²Prodej domu 135 m²
Prodej domu 135 m²
Prodej domu 135 m²

Prodej domu 135 m²

, Tichá

10 500 000 Kč

77 778 Kč/m2

Realitní makléř: Nikola Georgievová
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Nikola Georgievová

Nikola Georgievová

4.1

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
1...381382383...535

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 586 nemovitostí