Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 17 mil. Kč

Do 17 mil. Kč

5 424 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Palachova 870/27, Litoměřice - Předměstí

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

72 419 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 712 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Brněnská 128, Slavonice

2 595 000 Kč

41 190 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Tupolevova 469, Praha 18 - Letňany

7 999 000 Kč

129 016 Kč/m2

Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²

Lešany 3, Lešany

6 999 003 Kč

6 666 003 Kč

34 719 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²

Strašice 41, Strašice

4 990 000 Kč

62 375 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3049 m²Prodej stavebního pozemku 3049 m²
Prodej stavebního pozemku 3049 m²
Prodej stavebního pozemku 3049 m²

Prodej stavebního pozemku 3049 m²

Horní Stropnice, okres České Budějovice

3 990 000 Kč

1 309 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej bytu 3+1 104.8 m²Prodej bytu 3+1 104.8 m²
Prodej bytu 3+1 104.8 m²
Prodej bytu 3+1 104.8 m²

Prodej bytu 3+1 104.8 m²

Králova výšina 1359/20, Ústí nad Labem-centrum

5 490 000 Kč

52 385 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 746 m²Prodej bytu 3+kk 746 m²
Prodej bytu 3+kk 746 m²
Prodej bytu 3+kk 746 m²

Prodej bytu 3+kk 746 m²

Hanušovice, okres Šumperk

7 800 000 Kč

10 456 Kč/m2

Prodej chaty 95 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 95 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 95 m², pozemek 400 m²

Jindřichovice, okres Sokolov

2 990 000 Kč

31 474 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Tyršova 239, Nymburk

5 296 000 Kč

115 130 Kč/m2

1...395396397...543

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 712 nemovitostí