Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 17 mil. Kč

Do 17 mil. Kč

5 508 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²

U Lesa 933, Sulice - Hlubočinka

16 990 000 Kč

73 870 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 061 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²

Kozmice, okres Benešov

11 490 000 Kč

10 990 000 Kč

77 394 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound

Populární

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²

Doubrava 34, Chrášťany

3 150 000 Kč

29 167 Kč/m2

Populární

Prodej domu 150 m², pozemek 944 m²Prodej domu 150 m², pozemek 944 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 944 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 944 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 944 m²

Žižkova, Karlovy Vary

5 900 000 Kč

5 390 000 Kč

35 933 Kč/m2

Populární

Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²

Slatina, okres Svitavy

1 790 000 Kč

1 590 000 Kč

7 395 Kč/m2

Populární

Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²

U Stadionu 531, Lanžhot

3 290 000 Kč

23 169 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Hluboká, Zlín

4 790 000 Kč

74 844 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1373 m²Prodej stavebního pozemku 1373 m²
Prodej stavebního pozemku 1373 m²
Prodej stavebního pozemku 1373 m²

Prodej stavebního pozemku 1373 m²

Jablonec nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou

3 744 800 Kč

2 727 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 814 m²Prodej stavebního pozemku 814 m²
Prodej stavebního pozemku 814 m²
Prodej stavebního pozemku 814 m²

Prodej stavebního pozemku 814 m²

Ludmírov, okres Prostějov

1 150 000 Kč

1 413 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Populární

Prodej stavebního pozemku 898 m²Prodej stavebního pozemku 898 m²
Prodej stavebního pozemku 898 m²
Prodej stavebního pozemku 898 m²

Prodej stavebního pozemku 898 m²

Zvonková, Chýně

8 400 000 Kč

9 354 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
1...8910...551

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 061 nemovitostí