Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

676 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 4075 m²Prodej stavebního pozemku 4075 m²
Prodej stavebního pozemku 4075 m²
Prodej stavebního pozemku 4075 m²

Prodej stavebního pozemku 4075 m²

Jevíčko, okres Svitavy

1 421 000 Kč

1 092 600 Kč

268 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 160 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²

Žižkova 220, Pacov

2 300 000 Kč

1 790 000 Kč

21 566 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 950 m²Prodej stavebního pozemku 950 m²
Prodej stavebního pozemku 950 m²
Prodej stavebního pozemku 950 m²

Prodej stavebního pozemku 950 m²

Brusné, okres Kroměříž

1 990 000 Kč

2 095 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 502 m²Prodej stavebního pozemku 502 m²
Prodej stavebního pozemku 502 m²
Prodej stavebního pozemku 502 m²

Prodej stavebního pozemku 502 m²

Chyšky, okres Písek

450 000 Kč

896 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 580 m²Prodej stavebního pozemku 580 m²
Prodej stavebního pozemku 580 m²
Prodej stavebního pozemku 580 m²

Prodej stavebního pozemku 580 m²

Hranice, okres Cheb

799 000 Kč

449 000 Kč

774 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1660 m²Prodej stavebního pozemku 1660 m²
Prodej stavebního pozemku 1660 m²
Prodej stavebního pozemku 1660 m²

Prodej stavebního pozemku 1660 m²

Útěchovičky, okres Pelhřimov

1 759 600 Kč

1 060 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²

Dolní Zálezly ev. č. 237, Dolní Zálezly

2 500 000 Kč

1 999 000 Kč

49 975 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Velké Heraltice, okres Opava

2 190 000 Kč

1 490 000 Kč

20 694 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1270 m²Prodej stavebního pozemku 1270 m²
Prodej stavebního pozemku 1270 m²
Prodej stavebního pozemku 1270 m²

Prodej stavebního pozemku 1270 m²

Lichnov, okres Bruntál

1 590 000 Kč

1 252 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 646 m²Prodej stavebního pozemku 646 m²
Prodej stavebního pozemku 646 m²
Prodej stavebního pozemku 646 m²

Prodej stavebního pozemku 646 m²

Pitín, okres Uherské Hradiště

990 000 Kč

850 000 Kč

1 316 Kč/m2

1...303132...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 160 nemovitostí