Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

673 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Znojmo, okres Znojmo

2 015 000 Kč

1 802 850 Kč

1 803 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 142 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2895 m²Prodej stavebního pozemku 2895 m²
Prodej stavebního pozemku 2895 m²
Prodej stavebního pozemku 2895 m²

Prodej stavebního pozemku 2895 m²

Kochánov

1 900 000 Kč

1 743 000 Kč

602 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1033 m²Prodej stavebního pozemku 1033 m²
Prodej stavebního pozemku 1033 m²
Prodej stavebního pozemku 1033 m²

Prodej stavebního pozemku 1033 m²

Huntířov, okres Děčín

1 560 000 Kč

1 360 000 Kč

1 317 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 538 m²Prodej stavebního pozemku 538 m²
Prodej stavebního pozemku 538 m²
Prodej stavebního pozemku 538 m²

Prodej stavebního pozemku 538 m²

Vyskytná nad Jihlavou, okres Jihlava

1 860 000 Kč

3 457 Kč/m2

Prodej chaty 58 m², pozemek 291 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 291 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 291 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 291 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 291 m²

Skorkov

1 250 000 Kč

790 000 Kč

13 621 Kč/m2

Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²
Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²
Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²

Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²

Karlovy Vary, okres Karlovy Vary

1 300 000 Kč

1 200 000 Kč

52 174 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1683 m²Prodej stavebního pozemku 1683 m²
Prodej stavebního pozemku 1683 m²
Prodej stavebního pozemku 1683 m²

Prodej stavebního pozemku 1683 m²

Kněždub, okres Hodonín

1 980 000 Kč

1 830 000 Kč

1 087 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2532 m²Prodej stavebního pozemku 2532 m²
Prodej stavebního pozemku 2532 m²
Prodej stavebního pozemku 2532 m²

Prodej stavebního pozemku 2532 m²

Běstvina, Běstvina

1 932 600 Kč

1 635 000 Kč

646 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2315 m²Prodej stavebního pozemku 2315 m²
Prodej stavebního pozemku 2315 m²
Prodej stavebního pozemku 2315 m²

Prodej stavebního pozemku 2315 m²

Brloh, okres Pardubice

1 853 500 Kč

1 553 500 Kč

671 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 864 m²Prodej stavebního pozemku 864 m²
Prodej stavebního pozemku 864 m²
Prodej stavebního pozemku 864 m²

Prodej stavebního pozemku 864 m²

Čestice, okres Strakonice

1 790 000 Kč

2 072 Kč/m2

1...313233...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 142 nemovitostí