Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

678 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²

Číhalín, okres Třebíč

2 440 000 Kč

1 990 000 Kč

99 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 173 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 251 m²Prodej stavebního pozemku 251 m²
Prodej stavebního pozemku 251 m²
Prodej stavebního pozemku 251 m²

Prodej stavebního pozemku 251 m²

Na Skalce, Častolovice

1 195 000 Kč

4 761 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Okružní, Meziboří

1 550 000 Kč

25 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3388 m²Prodej stavebního pozemku 3388 m²
Prodej stavebního pozemku 3388 m²
Prodej stavebního pozemku 3388 m²

Prodej stavebního pozemku 3388 m²

Luka nad Jihlavou, okres Jihlava

1 185 000 Kč

350 Kč/m2

Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²
Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²
Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²

Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²

Hradiště ev. č. 22, Jáchymov

1 650 000 Kč

1 550 000 Kč

9 012 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1388 m²Prodej stavebního pozemku 1388 m²
Prodej stavebního pozemku 1388 m²
Prodej stavebního pozemku 1388 m²

Prodej stavebního pozemku 1388 m²

Dubí, okres Teplice

1 790 000 Kč

1 290 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²

Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²

Rybnice, okres Plzeň-sever

1 300 000 Kč

999 000 Kč

13 875 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²

Kralice nad Oslavou, okres Třebíč

1 855 000 Kč

1 790 000 Kč

16 273 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1798 m²Prodej stavebního pozemku 1798 m²
Prodej stavebního pozemku 1798 m²
Prodej stavebního pozemku 1798 m²

Prodej stavebního pozemku 1798 m²

Nalžovské Hory, okres Klatovy

1 590 000 Kč

884 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 656 m²Prodej stavebního pozemku 656 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m²

Prodej stavebního pozemku 656 m²

Dyjákovice, okres Znojmo

1 090 000 Kč

1 662 Kč/m2

1...464748...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 173 nemovitostí