Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

677 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²

Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²

Nemyslovice 1, Nemyslovice

2 490 000 Kč

1 900 000 Kč

42 222 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 177 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 654 m²Prodej stavebního pozemku 654 m²
Prodej stavebního pozemku 654 m²
Prodej stavebního pozemku 654 m²

Prodej stavebního pozemku 654 m²

Olešná, okres Písek

729 000 Kč

1 115 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Hlávkova 1449/8, Teplice - Trnovany

1 690 000 Kč

62 593 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²

Bohušov, okres Bruntál

1 200 000 Kč

890 000 Kč

6 357 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²
Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²
Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²

Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²

U Kazína, Praha

1 890 000 Kč

48 462 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality
Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Lidická, Most

2 199 900 Kč

2 000 000 Kč

31 250 Kč/m2

Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²

Komenského 78, Zlín - Malenovice

1 499 000 Kč

31 229 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej chaty 27 m²Prodej chaty 27 m²
Prodej chaty 27 m²
Prodej chaty 27 m²

Prodej chaty 27 m²

311, Morávka

2 150 000 Kč

1 990 000 Kč

73 704 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²

Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²

Mlýnec, Přimda

1 600 000 Kč

12 500 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Královecká 87, Trutnov - Libeč

1 498 000 Kč

1 398 000 Kč

35 846 Kč/m2

1...474849...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 177 nemovitostí