Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

676 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 25 m², pozemek 41 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 41 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 41 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 41 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 41 m²

Horákov ev. č. 116, Mokrá-Horákov

940 000 Kč

37 600 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 175 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 506 m²Prodej stavebního pozemku 506 m²
Prodej stavebního pozemku 506 m²
Prodej stavebního pozemku 506 m²

Prodej stavebního pozemku 506 m²

Pardubice, okres Pardubice

1 495 000 Kč

2 955 Kč/m2

Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²

Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²

Březina, okres Brno-venkov

390 000 Kč

13 929 Kč/m2

Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²

Jičínská 38, Libáň

1 900 000 Kč

29 231 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Onderčaninová
Realitní kancelář: DEO lesy
Realitní makléř: Jana Onderčaninová

Jana Onderčaninová

4.5

Realitní kancelář: DEO lesy
Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²
Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²
Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²

Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²

Tučapy, okres Tábor

1 290 000 Kč

23 889 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 894 m²Prodej stavebního pozemku 894 m²
Prodej stavebního pozemku 894 m²
Prodej stavebního pozemku 894 m²

Prodej stavebního pozemku 894 m²

Raspenava

1 290 000 Kč

1 443 Kč/m2

Prodej chaty 45 m², pozemek 406 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 406 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 406 m²

Koštice, okres Louny

1 099 900 Kč

899 900 Kč

19 998 Kč/m2

Prodej chalupy 52 m², pozemek 429 m²Prodej chalupy 52 m², pozemek 429 m²
Prodej chalupy 52 m², pozemek 429 m²
Prodej chalupy 52 m², pozemek 429 m²

Prodej chalupy 52 m², pozemek 429 m²

Povrly, okres Ústí nad Labem

2 065 000 Kč

1 765 000 Kč

33 942 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej stavebního pozemku 811 m²Prodej stavebního pozemku 811 m²
Prodej stavebního pozemku 811 m²
Prodej stavebního pozemku 811 m²

Prodej stavebního pozemku 811 m²

Nenkovice

1 890 000 Kč

1 250 000 Kč

1 541 Kč/m2

Prodej chaty 22 m², pozemek 234 m²Prodej chaty 22 m², pozemek 234 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 234 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 234 m²

Prodej chaty 22 m², pozemek 234 m²

Pastviny ev. č. 221, Pastviny

1 400 000 Kč

63 636 Kč/m2

1...456...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 175 nemovitostí