Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

5 525 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 742 m²Prodej stavebního pozemku 742 m²
Prodej stavebního pozemku 742 m²
Prodej stavebního pozemku 742 m²

Prodej stavebního pozemku 742 m²

Kvasiny

1 847 580 Kč

2 490 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 432 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 776 m²Prodej stavebního pozemku 776 m²
Prodej stavebního pozemku 776 m²
Prodej stavebního pozemku 776 m²

Prodej stavebního pozemku 776 m²

Kvasiny

1 932 240 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²

nám. 5. května 123, Obrnice

5 999 999 Kč

30 769 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 1401 m²Prodej domu 93 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 1401 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 1401 m²

Malonice 31, Blížejov

3 460 000 Kč

37 204 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Dolní 420, Frenštát pod Radhoštěm

3 200 000 Kč

50 794 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Jožky Jabůrkové 2464/9, Most

2 999 900 Kč

40 539 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Saturnova 1334/31, Praha 22 - Uhříněves

7 790 000 Kč

173 111 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 40 m²Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²

Prodej bytu 1+1 40 m²

Spojovací 274, Jistebnice

1 590 000 Kč

39 750 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1300 m²Prodej stavebního pozemku 1300 m²
Prodej stavebního pozemku 1300 m²
Prodej stavebního pozemku 1300 m²

Prodej stavebního pozemku 1300 m²

Kroměříž, okres Kroměříž

6 110 000 Kč

4 700 Kč/m2

Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²

Podsedky, Prušánky

7 620 000 Kč

51 486 Kč/m2

1...131132133...553

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 432 nemovitostí