Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

5 536 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²

Podsedky, Prušánky

7 620 000 Kč

51 486 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 518 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²

Mostecká, Týn nad Vltavou

4 500 000 Kč

28 125 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Pod Koníčky 452, Klatovy II

5 500 000 Kč

73 333 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Dukel. hrdinů 1910, Rakovník II

2 999 000 Kč

90 879 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 86 m²Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²

Prodej bytu 4+1 86 m²

Rajmonova, Praha

12 989 676 Kč

151 043 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

Školní, Otrokovice

2 250 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²

Zahájí, Chorušice

5 890 000 Kč

19 633 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Ponětovická 1443/8, Brno - Slatina

6 900 000 Kč

132 692 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

U Pekárny 1047, Havlíčkův Brod

4 490 000 Kč

72 419 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

U Pekárny 1047, Havlíčkův Brod

4 890 000 Kč

78 871 Kč/m2

1...132133134...554

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 518 nemovitostí