Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 27 mil. Kč

Do 27 mil. Kč

5 632 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 997 m²Prodej stavebního pozemku 997 m²
Prodej stavebního pozemku 997 m²
Prodej stavebního pozemku 997 m²

Prodej stavebního pozemku 997 m²

V Edenu, Mníšek pod Brdy

7 500 000 Kč

7 523 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 000 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 462 m²Prodej stavebního pozemku 462 m²
Prodej stavebního pozemku 462 m²
Prodej stavebního pozemku 462 m²

Prodej stavebního pozemku 462 m²

Lipůvka, okres Blansko

5 990 000 Kč

12 965 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²

Vícemil 8, Vícemil

9 850 000 Kč

49 250 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Za černým mostem 100, Praha 14 - Kyje

9 500 000 Kč

123 377 Kč/m2

Prodej chaty 50 m²Prodej chaty 50 m²
Prodej chaty 50 m²
Prodej chaty 50 m²

Prodej chaty 50 m²

, Ostrava

2 399 000 Kč

47 980 Kč/m2

Prodej chalupy 95 m², pozemek 952 m²Prodej chalupy 95 m², pozemek 952 m²
Prodej chalupy 95 m², pozemek 952 m²
Prodej chalupy 95 m², pozemek 952 m²

Prodej chalupy 95 m², pozemek 952 m²

Litoboř 76, Litoboř

6 390 000 Kč

67 263 Kč/m2

Prodej domu 258 m², pozemek 407 m²Prodej domu 258 m², pozemek 407 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 407 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 407 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 407 m²

Nádražní, Bolatice

2 990 000 Kč

11 589 Kč/m2

Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²

Dalimilova 2735, Louny

15 750 000 Kč

72 581 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 847 m²Prodej domu, pozemek 847 m²
Prodej domu, pozemek 847 m²
Prodej domu, pozemek 847 m²

Prodej domu, pozemek 847 m²

Šumavské nábřeží, Nýrsko, Nýrsko

2 500 000 Kč

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Na Blatech, Pacov

3 500 000 Kč

64 815 Kč/m2

1...135136137...564

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 000 nemovitostí