Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 27 mil. Kč

Do 27 mil. Kč

5 643 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 59 m²Prodej bytu 1+kk 59 m²
Prodej bytu 1+kk 59 m²
Prodej bytu 1+kk 59 m²

Prodej bytu 1+kk 59 m²

Václava Trojana 1484/8, Praha 22 - Uhříněves

9 490 000 Kč

160 847 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 028 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²

Kastelána Heřmana, Ostrava

9 500 000 Kč

64 626 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 79 m²Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²

Prodej bytu 3+1 79 m²

Soběšická 1055/75, Brno - Husovice

8 585 000 Kč

108 671 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Černý vršek 829, Bystřice nad Pernštejnem

4 790 000 Kč

66 528 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Podmokelská 753/29, Děčín IV-Podmokly

3 400 000 Kč

64 151 Kč/m2

Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²

Pod Úvalskou cestou 460, Škvorec

11 490 000 Kč

138 434 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²

Novinsko, Neratov

6 250 000 Kč

41 667 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²

Sedlo 44, Útvina

2 651 250 Kč

25 250 Kč/m2

Prodej domu 314 m²Prodej domu 314 m²
Prodej domu 314 m²
Prodej domu 314 m²

Prodej domu 314 m²

Dlouhý Újezd, Tachov

4 999 000 Kč

15 920 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 96 m²Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²

Prodej bytu 3+1 96 m²

Václava Černého 153, Benátky nad Jizerou

9 950 000 Kč

103 646 Kč/m2

1...134135136...565

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 028 nemovitostí