Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 42 mil. Kč

Do 42 mil. Kč

5 713 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Tyršova, Vyškov

3 600 000 Kč

83 721 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 436 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+1 66 m²Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²

Prodej bytu 2+1 66 m²

Dukelská 620/6, Sezimovo Ústí

3 890 000 Kč

58 939 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 541 m²Prodej stavebního pozemku 541 m²
Prodej stavebního pozemku 541 m²
Prodej stavebního pozemku 541 m²

Prodej stavebního pozemku 541 m²

Kryry - Běsno, okres Louny

1 500 000 Kč

2 773 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 640 m²Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²

Prodej stavebního pozemku 640 m²

Chýně, okres Praha-západ

7 830 000 Kč

12 234 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Populární

Prodej stavebního pozemku 1362 m²Prodej stavebního pozemku 1362 m²
Prodej stavebního pozemku 1362 m²
Prodej stavebního pozemku 1362 m²

Prodej stavebního pozemku 1362 m²

Luka nad Jihlavou, okres Jihlava

5 352 660 Kč

3 930 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Populární

Prodej bytu 2+1 74 m²Prodej bytu 2+1 74 m²
Prodej bytu 2+1 74 m²
Prodej bytu 2+1 74 m²

Prodej bytu 2+1 74 m²

Lesní, Františkovy Lázně

4 999 000 Kč

4 499 000 Kč

60 797 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Populární

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²

Doubrava 34, Chrášťany

3 150 000 Kč

29 167 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

N. Frýda 1245/10, České Budějovice 2

4 880 000 Kč

62 564 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Bartákova, Brno

7 290 000 Kč

6 450 000 Kč

111 207 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 10095 m²Prodej stavebního pozemku 10095 m²
Prodej stavebního pozemku 10095 m²
Prodej stavebního pozemku 10095 m²

Prodej stavebního pozemku 10095 m²

Hranice u Nových Hradů

1 700 000 Kč

168 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY
1...345...572

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 436 nemovitostí