Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 42 mil. Kč

Do 42 mil. Kč

5 721 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 10095 m²Prodej stavebního pozemku 10095 m²
Prodej stavebního pozemku 10095 m²
Prodej stavebního pozemku 10095 m²

Prodej stavebního pozemku 10095 m²

Hranice u Nových Hradů

1 700 000 Kč

168 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 471 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Janského 428/2, Olomouc - Povel

5 650 000 Kč

77 397 Kč/m2

Populární

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²

Doubrava 34, Chrášťany

3 150 000 Kč

29 167 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

Štúrova 1701/55, Praha 4 - Krč

4 490 000 Kč

172 692 Kč/m2

Populární

Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²

V zeleni 2222/8, Praha 3 - Žižkov

16 800 000 Kč

113 514 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Gabriela Kašparová
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Ing. Gabriela Kašparová

Ing. Gabriela Kašparová

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²

Legionářská, Brtnice

3 950 000 Kč

18 810 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Bartákova, Brno

7 290 000 Kč

6 450 000 Kč

111 207 Kč/m2

Populární

Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²

Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²

Táhlá 834, Kamenice - Těptín

18 540 000 Kč

78 559 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Řeznická, Praha

9 990 000 Kč

192 115 Kč/m2

Populární

Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²

U Rozvodny 630, Libiš

19 900 000 Kč

58 017 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
1...456...573

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 471 nemovitostí