Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 725 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Borový vrch 792/48, Liberec XIV-Ruprechtice

3 800 000 Kč

3 700 000 Kč

97 368 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 568 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Sportovní, Loket

3 600 000 Kč

3 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Buchovcova 1661/3, Praha 3 - Žižkov

9 990 000 Kč

9 497 000 Kč

155 689 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²
Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²
Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²

Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²

Slavíčkova 5/7, Šumperk

10 800 000 Kč

77 143 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²

Na Lukách 1467, Unhošť

23 490 000 Kč

106 290 Kč/m2

Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²
Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²
Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²

Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²

Horní Bečva, okres Vsetín

4 050 000 Kč

21 204 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 45 m²Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²

Prodej bytu 1+1 45 m²

Čelakovského 345/2, Vimperk II

1 690 000 Kč

37 556 Kč/m2

Prodej domu 100 m²Prodej domu 100 m²
Prodej domu 100 m²
Prodej domu 100 m²

Prodej domu 100 m²

89, Strážek

4 930 000 Kč

49 300 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Malátova 2412/19, Ústí nad Labem-centrum

3 999 000 Kč

3 649 000 Kč

56 138 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²
Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²
Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²

Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²

Liliová 1669, Hostivice

32 500 000 Kč

82 908 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
1...378379380...573

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 568 nemovitostí