Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 55 mil. Kč

Do 55 mil. Kč

5 621 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 77 m², pozemek 1155 m²Prodej chalupy 77 m², pozemek 1155 m²
Prodej chalupy 77 m², pozemek 1155 m²
Prodej chalupy 77 m², pozemek 1155 m²

Prodej chalupy 77 m², pozemek 1155 m²

Vydří 44, Vydří

1 600 000 Kč

20 779 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 132 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²

Lomená 274, Velká Polom

6 900 000 Kč

57 500 Kč/m2

Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²

Štramberk, okres Nový Jičín

2 990 000 Kč

39 867 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Lucemburská 1876/44, Praha 3 - Žižkov

7 590 000 Kč

145 962 Kč/m2

Realitní makléř: Lubomír Polášek
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Lubomír Polášek

Lubomír Polášek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Prodej chaty 32 m², pozemek 474 m²Prodej chaty 32 m², pozemek 474 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 474 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 474 m²

Prodej chaty 32 m², pozemek 474 m²

Praha, okres Praha 4

2 990 000 Kč

93 438 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Karla Engliše 1498/13, Praha 5 - Smíchov

9 300 000 Kč

150 000 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²

Lesní 435, Horní Jelení

4 400 000 Kč

44 000 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²

Nad Rybníkem, Kralupy nad Vltavou - Zeměchy

9 500 000 Kč

111 765 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²

Třebichovická 1620, Kladno - Švermov

12 990 000 Kč

132 551 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²

Janovice v Podještědí 7, Janovice v Podještědí

5 499 000 Kč

49 991 Kč/m2

1...289290291...563

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 132 nemovitostí