Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 85 mil. Kč

Do 85 mil. Kč

5 753 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

N. Frýda 1245/10, České Budějovice 2

4 880 000 Kč

62 564 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 585 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+1 66 m²Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²

Prodej bytu 2+1 66 m²

Dukelská 620/6, Sezimovo Ústí

3 890 000 Kč

58 939 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 10095 m²Prodej stavebního pozemku 10095 m²
Prodej stavebního pozemku 10095 m²
Prodej stavebního pozemku 10095 m²

Prodej stavebního pozemku 10095 m²

Hranice u Nových Hradů

1 700 000 Kč

168 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY

Populární

Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²

Legionářská, Brtnice

3 950 000 Kč

18 810 Kč/m2

Populární

Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²

Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²

Táhlá 834, Kamenice - Těptín

18 540 000 Kč

78 559 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Janského 428/2, Olomouc - Povel

5 650 000 Kč

77 397 Kč/m2

Populární

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²

Doubrava 34, Chrášťany

3 150 000 Kč

29 167 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

Štúrova 1701/55, Praha 4 - Krč

4 490 000 Kč

172 692 Kč/m2

Populární

Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²

U Rozvodny 630, Libiš

19 900 000 Kč

58 017 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Populární

Prodej stavebního pozemku 14370 m²Prodej stavebního pozemku 14370 m²
Prodej stavebního pozemku 14370 m²
Prodej stavebního pozemku 14370 m²

Prodej stavebního pozemku 14370 m²

Kralupy nad Vltavou, okres Mělník

30 990 000 Kč

2 157 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
1...456...576

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 585 nemovitostí