Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 85 mil. Kč

Do 85 mil. Kč

5 757 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+1 84 m²Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²

Prodej bytu 3+1 84 m²

Raisova 1133/11, Karlovy Vary

4 100 000 Kč

3 800 000 Kč

45 238 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 584 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 927 m²Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²

Prodej stavebního pozemku 927 m²

Ploskovice, okres Litoměřice

1 090 000 Kč

1 176 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: Anocar - REALITY-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: Anocar - REALITY-UL

Populární

Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²

V zeleni 2222/8, Praha 3 - Žižkov

16 800 000 Kč

113 514 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Gabriela Kašparová
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Ing. Gabriela Kašparová

Ing. Gabriela Kašparová

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej bytu 2+1 66 m²Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²

Prodej bytu 2+1 66 m²

Dukelská 620/6, Sezimovo Ústí

3 890 000 Kč

58 939 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 712 m²Prodej stavebního pozemku 712 m²
Prodej stavebního pozemku 712 m²
Prodej stavebního pozemku 712 m²

Prodej stavebního pozemku 712 m²

58, Milínov

2 495 000 Kč

3 504 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Hluboká, Zlín

4 790 000 Kč

74 844 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Bartákova, Brno

7 290 000 Kč

6 450 000 Kč

111 207 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 5+kk 123 m²Prodej bytu 5+kk 123 m²
Prodej bytu 5+kk 123 m²
Prodej bytu 5+kk 123 m²

Prodej bytu 5+kk 123 m²

Klimentov 114, Velká Hleďsebe

4 200 000 Kč

34 146 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

V bytovkách 839/8, Praha 22 - Uhříněves

7 900 000 Kč

6 500 000 Kč

89 041 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Praha 16, Praha

17 500 000 Kč

15 200 000 Kč

15 200 Kč/m2

1...567...576

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 584 nemovitostí