Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 87 mil. Kč

Do 87 mil. Kč

5 701 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 175 m², pozemek 10349 m²Prodej domu 175 m², pozemek 10349 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 10349 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 10349 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 10349 m²

Bohdíkov, okres Šumperk

6 190 000 Kč

35 371 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 402 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²

Stříbrné Hory 46, Nalžovské Hory

1 990 000 Kč

33 167 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Populární

Prodej stavebního pozemku 2822 m²Prodej stavebního pozemku 2822 m²
Prodej stavebního pozemku 2822 m²
Prodej stavebního pozemku 2822 m²

Prodej stavebního pozemku 2822 m²

Stašov, okres Svitavy

990 000 Kč

351 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Populární

Prodej stavebního pozemku 898 m²Prodej stavebního pozemku 898 m²
Prodej stavebního pozemku 898 m²
Prodej stavebního pozemku 898 m²

Prodej stavebního pozemku 898 m²

Zvonková, Chýně

8 400 000 Kč

9 354 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Populární

Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Uhelná 867/1, Hradec Králové - Slezské Předměstí

4 190 000 Kč

123 235 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+kk 19 m²Prodej bytu 1+kk 19 m²
Prodej bytu 1+kk 19 m²
Prodej bytu 1+kk 19 m²

Prodej bytu 1+kk 19 m²

Fibichova 641/1, Karlovy Vary - Stará Role

2 449 000 Kč

128 895 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+kk 120 m²Prodej bytu 4+kk 120 m²
Prodej bytu 4+kk 120 m²
Prodej bytu 4+kk 120 m²

Prodej bytu 4+kk 120 m²

Bezručova, Chodov

6 290 000 Kč

52 417 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Těrlicko, okres Karviná

2 520 000 Kč

1 790 000 Kč

1 790 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²

Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²

Lhotka ev. č. 52, Lhotka

3 600 000 Kč

52 941 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Holub
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Jan Holub

Jan Holub

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Populární

Prodej domu 90 m², pozemek 245 m²Prodej domu 90 m², pozemek 245 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 245 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 245 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 245 m²

Dobrovského, Modřice

10 990 000 Kč

122 111 Kč/m2

1...789...571

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 402 nemovitostí