Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

2 309 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Letovská 821, Praha 18 - Letňany

10 950 000 Kč

140 385 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Brynda
Realitní kancelář: REALITY & BRYNDA - reality S DŮVĚROU
Realitní makléř: Michal Brynda

Michal Brynda

4.7

Realitní kancelář: REALITY & BRYNDA - reality S DŮVĚROU

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 464 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 69 m²Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²

Prodej bytu 2+1 69 m²

Na slupi, Nové Město, Praha

11 490 000 Kč

166 522 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Populární

Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²

Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²

Farské Vrše 321, Deštná

14 490 000 Kč

12 900 000 Kč

40 313 Kč/m2

Populární

Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²

Mařákova 1811/36, Brno - Líšeň

6 825 000 Kč

56 875 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+kk 66 m²Prodej bytu 4+kk 66 m²
Prodej bytu 4+kk 66 m²
Prodej bytu 4+kk 66 m²

Prodej bytu 4+kk 66 m²

Lounských, Praha

9 100 000 Kč

137 879 Kč/m2

Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²

Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²

Březník 50, Březník

6 750 000 Kč

25 862 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vetchý
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Vetchý

Pavel Vetchý

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.

Populární

Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²

K Nádraží, Dolní Lhota

7 999 999 Kč

36 364 Kč/m2

Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²

Český Herálec 565, Herálec

6 749 000 Kč

40 413 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.

Populární

Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²

Pustějov 340, Pustějov

8 970 000 Kč

96 452 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

Michnova 1625/1, Praha 11 - Chodov

8 199 000 Kč

134 410 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Vachková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Realitní makléř: Šárka Vachková

Šárka Vachková

3.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
1...121314...231

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 464 nemovitostí