Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

2 339 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²

Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²

Chlebičov, okres Opava

9 900 000 Kč

26 053 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 612 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 5228 m²Prodej stavebního pozemku 5228 m²
Prodej stavebního pozemku 5228 m²
Prodej stavebního pozemku 5228 m²

Prodej stavebního pozemku 5228 m²

Železnice, okres Jičín

7 500 000 Kč

1 435 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Kounická, Praha

6 590 000 Kč

134 490 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²

Kunětice, okres Pardubice

9 990 000 Kč

19 980 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 73 m²Prodej bytu 2+1 73 m²
Prodej bytu 2+1 73 m²
Prodej bytu 2+1 73 m²

Prodej bytu 2+1 73 m²

K Nedvězí 108, Praha - Královice

8 490 000 Kč

116 301 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²

Bratranců Veverkových, Pardubice

17 900 000 Kč

59 667 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²

Jabloňová, Rychvald

7 790 000 Kč

83 763 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 59 m²Prodej bytu 1+kk 59 m²
Prodej bytu 1+kk 59 m²
Prodej bytu 1+kk 59 m²

Prodej bytu 1+kk 59 m²

Václava Trojana 1484/8, Praha 22 - Uhříněves

9 490 000 Kč

160 847 Kč/m2

Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²

Kastelána Heřmana, Ostrava

9 500 000 Kč

64 626 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 79 m²Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²

Prodej bytu 3+1 79 m²

Soběšická 1055/75, Brno - Husovice

8 585 000 Kč

108 671 Kč/m2

1...474849...234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 612 nemovitostí