Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

2 343 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²

Jabloňová, Rychvald

7 790 000 Kč

83 763 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 603 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 59 m²Prodej bytu 1+kk 59 m²
Prodej bytu 1+kk 59 m²
Prodej bytu 1+kk 59 m²

Prodej bytu 1+kk 59 m²

Václava Trojana 1484/8, Praha 22 - Uhříněves

9 490 000 Kč

160 847 Kč/m2

Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²

Kastelána Heřmana, Ostrava

9 500 000 Kč

64 626 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 79 m²Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²

Prodej bytu 3+1 79 m²

Soběšická 1055/75, Brno - Husovice

8 585 000 Kč

108 671 Kč/m2

Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²

Pod Úvalskou cestou 460, Škvorec

11 490 000 Kč

138 434 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²

Novinsko, Neratov

6 250 000 Kč

41 667 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 96 m²Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²

Prodej bytu 3+1 96 m²

Václava Černého 153, Benátky nad Jizerou

9 950 000 Kč

103 646 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 997 m²Prodej stavebního pozemku 997 m²
Prodej stavebního pozemku 997 m²
Prodej stavebního pozemku 997 m²

Prodej stavebního pozemku 997 m²

V Edenu, Mníšek pod Brdy

7 500 000 Kč

7 523 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²

Vícemil 8, Vícemil

9 850 000 Kč

49 250 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Za černým mostem 100, Praha 14 - Kyje

9 500 000 Kč

123 377 Kč/m2

1...484950...235

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 603 nemovitostí