Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

2 343 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 95 m², pozemek 952 m²Prodej chalupy 95 m², pozemek 952 m²
Prodej chalupy 95 m², pozemek 952 m²
Prodej chalupy 95 m², pozemek 952 m²

Prodej chalupy 95 m², pozemek 952 m²

Litoboř 76, Litoboř

6 390 000 Kč

67 263 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 605 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²

Dalimilova 2735, Louny

15 750 000 Kč

72 581 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Za černým mostem, Praha

6 490 000 Kč

180 278 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 68 m²Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²

Prodej bytu 2+kk 68 m²

Cedrová 1505, Jesenice

8 499 000 Kč

124 985 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

14 800 000 Kč

74 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Rižská 1527/3, Praha 15 - Hostivař

8 450 000 Kč

145 690 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²

Moravské Málkovice

7 990 000 Kč

36 318 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 6957 m²Prodej stavebního pozemku 6957 m²
Prodej stavebního pozemku 6957 m²
Prodej stavebního pozemku 6957 m²

Prodej stavebního pozemku 6957 m²

Tyršova náves 1, Vysoký Újezd

45 220 500 Kč

6 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3198 m²Prodej stavebního pozemku 3198 m²
Prodej stavebního pozemku 3198 m²
Prodej stavebního pozemku 3198 m²

Prodej stavebního pozemku 3198 m²

B. Němcové, Dubí

6 500 000 Kč

2 033 Kč/m2

Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²

Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²

Březová 897, Hovorčovice

15 950 000 Kč

80 151 Kč/m2

1...495051...235

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 605 nemovitostí