Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

166 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 112 m²Prodej bytu 4+kk 112 m²
Prodej bytu 4+kk 112 m²
Prodej bytu 4+kk 112 m²

Prodej bytu 4+kk 112 m²

Světlík, okres Český Krumlov

7 990 000 Kč

6 790 000 Kč

60 625 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 709 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Lipno nad Vltavou 49, Lipno nad Vltavou

8 490 000 Kč

184 565 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 63 m²Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Lipno nad Vltavou 49, Lipno nad Vltavou

9 290 000 Kč

147 460 Kč/m2

Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²

Kyselov 1, Vyšší Brod - Dolní Jílovice

6 800 000 Kč

6 250 000 Kč

15 625 Kč/m2

Prodej chalupy 400 m², pozemek 2235 m²Prodej chalupy 400 m², pozemek 2235 m²
Prodej chalupy 400 m², pozemek 2235 m²
Prodej chalupy 400 m², pozemek 2235 m²

Prodej chalupy 400 m², pozemek 2235 m²

Kyselov 1, Vyšší Brod - Dolní Jílovice

6 800 000 Kč

6 250 000 Kč

15 625 Kč/m2

Prodej domu 104 m²Prodej domu 104 m²
Prodej domu 104 m²
Prodej domu 104 m²

Prodej domu 104 m²

16, Bernartice

5 500 000 Kč

5 490 000 Kč

52 788 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 404 m²Prodej domu 100 m², pozemek 404 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 404 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 404 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 404 m²

Blatná 24, Frymburk

5 350 000 Kč

53 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Čéčova 668/8, České Budějovice 3

5 990 000 Kč

5 400 000 Kč

87 097 Kč/m2

Prodej domu 122 m², pozemek 1048 m²Prodej domu 122 m², pozemek 1048 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 1048 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 1048 m²

Prodej domu 122 m², pozemek 1048 m²

Cerhonice, okres Písek

8 690 000 Kč

7 490 000 Kč

61 393 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 94 m²Prodej bytu 2+kk 94 m²
Prodej bytu 2+kk 94 m²
Prodej bytu 2+kk 94 m²

Prodej bytu 2+kk 94 m²

Zdíkovec 20, Zdíkov

5 461 575 Kč

58 102 Kč/m2

1...567...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 709 nemovitostí