Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

166 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²

Luční 679/6, Soběslav III

6 400 000 Kč

5 740 000 Kč

29 896 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 709 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej atypického bytu 95 m²Prodej atypického bytu 95 m²
Prodej atypického bytu 95 m²
Prodej atypického bytu 95 m²

Prodej atypického bytu 95 m²

Slupečná 106, Lipno nad Vltavou

6 900 000 Kč

72 632 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Nové Hutě, okres Prachatice

6 400 000 Kč

160 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 55 m²Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²

Prodej bytu 3+kk 55 m²

Nové Hutě, okres Prachatice

8 200 000 Kč

149 091 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Nové Hutě, okres Prachatice

5 700 000 Kč

158 333 Kč/m2

Prodej domu 114 m², pozemek 436 m²Prodej domu 114 m², pozemek 436 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 436 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 436 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 436 m²

Českých lesů 504, Strakonice II

6 750 000 Kč

6 250 000 Kč

54 825 Kč/m2

Prodej domu 840 m², pozemek 2253 m²Prodej domu 840 m², pozemek 2253 m²
Prodej domu 840 m², pozemek 2253 m²
Prodej domu 840 m², pozemek 2253 m²

Prodej domu 840 m², pozemek 2253 m²

Nové Hrady, okres České Budějovice

8 970 000 Kč

7 940 000 Kč

9 452 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2120 m²Prodej stavebního pozemku 2120 m²
Prodej stavebního pozemku 2120 m²
Prodej stavebního pozemku 2120 m²

Prodej stavebního pozemku 2120 m²

Týnice

5 194 000 Kč

2 450 Kč/m2

Prodej domu 152 m², pozemek 289 m²Prodej domu 152 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 289 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 289 m²

Mutěnice 14, Mutěnice

6 500 000 Kč

6 290 000 Kč

41 382 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²

Zbytiny 102, Zbytiny

7 500 000 Kč

6 800 000 Kč

56 667 Kč/m2

1...678...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 709 nemovitostí