Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

280 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 133 m², pozemek 491 m²Prodej domu 133 m², pozemek 491 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 491 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 491 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 491 m²

Kravsko, okres Znojmo

4 100 000 Kč

30 827 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 894 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

Dyjákovice, okres Znojmo

3 757 800 Kč

46 393 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1171 m²Prodej stavebního pozemku 1171 m²
Prodej stavebního pozemku 1171 m²
Prodej stavebního pozemku 1171 m²

Prodej stavebního pozemku 1171 m²

Břeclav, okres Břeclav

1 872 429 Kč

1 599 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²

Šanov, okres Znojmo

3 310 000 Kč

36 778 Kč/m2

Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²

Tavíkovice, okres Znojmo

1 909 000 Kč

38 180 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej chaty 40 m², pozemek 196 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 196 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 196 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 196 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 196 m²

Vrbovec, okres Znojmo

990 000 Kč

24 750 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²
Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²
Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²

Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²

Blansko - Olešná, okres Blansko

1 390 000 Kč

44 839 Kč/m2

Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²

Petrov, okres Blansko

1 490 000 Kč

1 190 000 Kč

21 636 Kč/m2

Prodej domu 25 m², pozemek 594 m²Prodej domu 25 m², pozemek 594 m²
Prodej domu 25 m², pozemek 594 m²
Prodej domu 25 m², pozemek 594 m²

Prodej domu 25 m², pozemek 594 m²

Hodonínská, Prušánky

4 990 000 Kč

4 750 000 Kč

190 000 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 43.84 m²Prodej bytu 1+kk 43.84 m²
Prodej bytu 1+kk 43.84 m²
Prodej bytu 1+kk 43.84 m²

Prodej bytu 1+kk 43.84 m²

tř. Dukelských hrdinů 1109/6, Hodonín

3 849 000 Kč

87 797 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
1...171819...28

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 894 nemovitostí