Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

280 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 43.84 m²Prodej bytu 1+kk 43.84 m²
Prodej bytu 1+kk 43.84 m²
Prodej bytu 1+kk 43.84 m²

Prodej bytu 1+kk 43.84 m²

tř. Dukelských hrdinů 1109/6, Hodonín

3 849 000 Kč

87 797 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 893 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²

Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²

Přátelství, Šitbořice

2 490 000 Kč

46 981 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Dlážděná 310, Zaječí

3 885 000 Kč

47 378 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²

Lípová 235, Hlohovec

4 500 000 Kč

37 500 Kč/m2

Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²

Sadová, Jaroslavice

4 990 000 Kč

47 981 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej chalupy 113 m², pozemek 222 m²Prodej chalupy 113 m², pozemek 222 m²
Prodej chalupy 113 m², pozemek 222 m²
Prodej chalupy 113 m², pozemek 222 m²

Prodej chalupy 113 m², pozemek 222 m²

Zálesí 15, Zálesí

899 000 Kč

7 956 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²

Dražovice 137, Dražovice

4 100 000 Kč

3 499 999 Kč

25 735 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²

Kozárov, okres Blansko

1 299 000 Kč

13 968 Kč/m2

Prodej domu 72 m², pozemek 613 m²Prodej domu 72 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 613 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 613 m²

Niva 294, Sokolnice

5 190 000 Kč

4 600 000 Kč

63 889 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 431 m²Prodej stavebního pozemku 431 m²
Prodej stavebního pozemku 431 m²
Prodej stavebního pozemku 431 m²

Prodej stavebního pozemku 431 m²

V Zahradách 173, Dolní Věstonice

2 370 000 Kč

5 499 Kč/m2

1...181920...28

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 893 nemovitostí